درباره ی ما

باتیس مجموعه نرم افزارهای آنلاین یکپارچه برای ارائه و استفاده کاربران از محتواهای متنی ، صوتی و تصویری می باشد. امروزه مشکلات متعدد نشر، استفاده غیر مجاز محتوای منتشره و رجوع روزافزون کاربران به گجت ها و کامپیوترها سبب ایجاد زیرساخت های توسعه نشر و توزیع مولتی مدیای الکترونیک گردیده است .


در این پلتفرم از آخرین دستاوردهای تکنولوژی جهان استفاده شده است و برای اولین بار امکان ارایه تنظیمات خاص برای صاحبان محتوا در هنگام بارگذاری و برای خوانندگان در زمان مطالعه را دارا می باشد. پلتفرم باتیس محل عرضه و استفاده از محصولات متنی، صوتی و تصویری می باشد که قابلیت نصب بر روی سیستم عامل اندروید و ویندوز را دارا می باشد. زمینه فعالیت این پلتفرم کمیک استریپ، کتاب گویا، قصه گویی، کتاب و متن می باشد.

شرکت باتیس با هدف اصلی حمایت از اندیشه وهنر و قلم در طول مسیر رشد خود، دست همکاري و حمایتی خود را همواره به سوي فعالان و مؤلفین ایران زمین دراز نگه خواهد داشت و با استفاده از تمامی دستاوردهاي تکنولوژي جهان ، همواره سعی خود را براي تامین نیازهاي فنی و زیرساختی انجام می دهد و از این رو در راستاي حمایت از تامین کنندگان و تولیدکنندگان در بخش هاي مورد نیاز اقدامات مهمی در دستور کار خود قرار داده است .

 

نحوه تعامل با تامین کنندگان در چهار حالت اصلی صورت میگیرد :

  • خرید محصولات الکترونیکی (سفارش)
  • مشارکت در تولید
  • مشارکت در عرضه و فروش
  • اعطا، وام براي تولید

دانلود کاتالوک تابستان 95