سوالات متداول

درآمد پلتفرم باتیس از کجاست ؟

دریافت درصد توافق شده با ناشرین و تولید کنندگان محتوا از فروش محصولات قرار گرفته در پلتفرم و همچنین تبلیغات بنری و کلیکی قرار گرفته در وبسایت.

امکانات ویژه کتاب و متن در پلتفرم باتیس چیست؟

با توجه به امکانات نوین گجت هاي هوشمند و روند رو به رشد فرهنگ استفاده الکترونیکی از کتاب، مجله، روزنامه، مقالات و محتواهاي متنی، جهت حمایت مالی و فنی از این محصولات، شرکت باتیس براي اولین بار در ایران نرم افزار تخصصی محصولات متنی را طراحی و تولید نموده است . صاحبان اندیشه و قلم پس از مراحل تایپ و صفحه چینی، با نصب نرم افزار ساخت محصولات متنی باتیس، فایل متنی خود را وارد نموده و با ساده ترین ابزار ها نسبت با تنظیم متن خود اقدام می نماید و پس از قیمت گذاري، بدون واسطه به سرور اصلی شرکت جهت بررسی ارسال می نمایند و پس از تایید تیم محتوایی، محصول در نرم افزار گوشی هاي هوشمند قابل مشاهده و فروش می باشد.  تنظیمات قسمت هاي رایگان کتاب  صفحه چینی و لینک گذاري

امکانات ویژه کتاب گویا و قصه گویی در پلتفرم باتیس چیست؟

با توجه به امکانات نوین گجتهای هوشمند و روند رو به رشد فرهنگ استفاده از کتاب صوتی ،پادکست ، سخنرانی و محصولات صوتی ، جهت حمایت مالی و فنی از این محصولات ، شرکت باتیس برای اولین بار در جهان نرم افزار تخصصی محصولات صوتی را طراحی و تولید نموده است . مؤلفان و فعالان این صنعت پس از اتمام تولید، با نصب نرم افزار ساخت محصولات صوتی باتیس بر روی سیستم ویندوزی ، فایل صوتی خود را وارد نموده و با قراردادن فایل تصویر سازی شده یا هر تصویر مرتبط، با ساده ترین ابزار ها نسبت با تنظیم تصاویر با متن صوتی اقدام می نماید و پس از قیمت گذاری مستقیما به سرور اصلی شرکت جهت بررسی ارسال می نمایند و پس از تایید تیم محتوایی ، محصول در نرم افزار گوشی های هوشمند قابل مشاهده و فروش می باشد.

امکانات ویژه پی نما (کمیک استریپ) در پلتفرم باتیس چیست؟

با توجه به نیاز سنجی های صورت گرفته در خصوص این هنر ، شرکت باتیس برای اولین بار در جهان نرم افزار تخصصی کمیک را طراحی و تولید نموده است. طراحان، مؤلفان و مترجمان فعال این صنعت پس از اتمام طراحی هاي خود با نصب نرم افزار ساخت کمیک استریپ باتیس بر روي سیستم ویندوزي، طرح هاي خود را وارد نموده و با ساده ترین ابزار ها به دکوپاژ و تدوین آن می پردازند و پس از قیمت گذاري، مستقیم به سرور اصلی شرکت جهت بررسی ارسال می نمایند و پس از تایید تیم محتوایی، محصول در نرم افزار گوشی هاي هوشمند قابل مشاهده و فروش می باشد.  حرکت دوربین و زمان بندی  صداگذاری و دوبله  افکت گذاری و موسیقی متن  حباب و متن گذاری

انواع محتوای منتشره در پلتفرم باتیس چیست؟

پی نما ( کمیک استریپ ) کتاب گویا و قصه گویی کتاب و متن

منظور از پلتفرم چیست ؟

در يك تعريف غيرعلمي و كاربردي، عبارت است از مجموعه مؤلفه‌هاي پايه سخت‌افزاري و نرم‌افزاري كه با كنار هم قرارگرفتن زيربناي تهيه يك محصول را می دهند. پلتفرم ها متناسب با کیفیت خدمات خود با تامین امکانات زیر ساختی به صاحبان محصول امکان معرفی، ارائه و دسترسی، فروش و ... را می دهند. برای مثال در زمینه فروشگاهی میتوان پاساژ ها را مثال زد، یک پاساژ از ابتدا زیرساختهایی مانند پارکینگ، آسانسور، پله برقی، نظافت، امنیت، برق، تلفن، آب، سرویس بهداشتی و ... را برای فروشگاههای خود مهیا می نماید و یک پاساژ موفق تر با برگزاری مسابقات قرعه کشی، تبلیغات محیطی و تلویزیونی و حمایتهای خاص نسبت به دسته بندی و تکمیل محصولات پاساژ اقدام می نماید. پلتفرم های نرم افزاری به تولیدکنندگان و صاحبان محصول کمک می نمایند تا این قشر با حذف هزینه های گزاف زیر ساختی نسبت به ارائه محصول خود تمرکز بیشتر را داشته باشند .

تعداد کاربرانی که می توانند با یک نام کاربری به شبکه باتیس متصل باشند چه تعداد می باشد؟

در حال حاضر 3 عدد سیستم می توانند با یک نام کاربری در یک زمان به شبکه امن باتیس متصل باشند.

نحوه تسهیم درآمد از فروش چگونه است ؟

بدون در نظر گرفتن مالیات، عوارض، ارزش افزوده و سایر هزینه ها در حال حاضر به مدت تا پایان فصل تابستان 80% از مبالغ دریافتی به صاحب اثر تعلق می گیرد.

آیا محتوایی که در پلتفرم قرار میگیرد در انحصار این پلتفرم می باشد ؟

خیر، به هیچ عنوان استفاده از این پلتفرم برای صاحبان هنر و اندیشه محدودیت ایجاد نمی نماید. بلکه هدف و ماموریت خود را حمایت از ایشان و دسترسی آسان تر کاربران به دست آورهای نوین تمدن ایران زمین قرار داده است.

آیا ورود اطلاعات و بارگذاری محتوا وظیفه تولید کننده می باشد ؟

خیر، نرم افزار های طراحی و تنظیمات باتیس برای شخصی سازی و راحتی بیشتر کاربران طراحی و تولید شده است و درصورت درخواست کاربر می توانند محتوای خود را به تیم ورود اطلاعات پلتفرم ارسال نموده و با هماهنگی شما این کار به صورت رایگان انجام می شود .

امکانات عمومی باتیس برای کمیک استریپ، کتاب گویا و قصه گویی، کتاب و متن چیست؟

 قیمت گذاری و خلاصه نویسی داستان  انتشار آنلاین و مستقیم به سرور اصلی  بررسی میزان فروش و نمودارهای بازدید  دریافت پیشنهاد و انتقاد  شبکه اجتماعی و انتشار به دیگر شبکه ها  حفظ امنیت نشر محتوا